W serwisie beproactive.com.pl korzystamy z plików cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. W każdej chwili można zrezygnować z ich obsługi, zmieniając ustawienia przeglądarki.Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień„ przeglą…darki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

FILOZOFIA

 

 

PROAKTYWNOŚĆ

 

Bycie proaktywnym to filozofia skutecznego działania, bez zrzucania odpowiedzialności za niepowodzenia na okoliczności albo innych ludzi. To umiejętność podjęcia decyzji o zmianie tego na co się ma wpływ, pod warunkiem rozpoznania strefy wpływu. Wbrew pozorom przestrzeń realnego wpływu jest większa niż mogłoby się wydawać. Podjęcie działania w strefie wpływu to niemal gwarancja osiągania wyznaczonych celów.

 

DOŚWIADCZENIE

 

Grupę BE PROACTIVE tworzą wyłącznie doświadczeni zawodowo i życiowo trenerzy. Nasze 40+ to zwykle kilkanaście lat doświadczenie w usługach dla biznesu na terenie całego kraju, zarówno dla drobnych przedsiębiorców jak i międzynarodowych korporacji. Pokora którą zdobyliśmy, wyzwala samokrytycyzm, a doświadczenie pozwala na kreowanie nowatorskich i bardzo praktycznych rozwiązań.

 

 

 

WSPARCIE

 

BE PROACTIVE to firma oferująca wsparcie dla firm w zakresie procesu rekrutacji oraz doskonalenia umiejętności psychospołecznych pracowników. Szkolenia skutecznie uczą działań nastawionych na realizację celów biznesowych w nowoczesnej firmie. Rekrutacje prowadzone są z należytą pieczołowitością, wiedząc jaką wartość stanowi dobry pracownik. Świadczymy też indywidualne sesje coachingowe.

 

ROZWÓJ

 

Celem nadrzędnym działalności BE PROACTIVE są działania rozwojowe zasobów ludzkich zarówno w świecie biznesu jak i instytucji administracji publicznej. Dzielimy się tylko tym, co sprawdzone i skuteczne, tak by efekt był gwarantowany. Rozwój kompetencji pracowników oraz kadry menedżerskiej, przekłada się na wyższe wyniki Firmy i stanowi niezastąpione źródło inwestycyjne, podwyższając konkurencyjność.