W serwisie beproactive.com.pl korzystamy z plików cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. W każdej chwili można zrezygnować z ich obsługi, zmieniając ustawienia przeglądarki.Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień„ przeglą…darki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

ZESPÓŁ

 

     
                      

 

Trener z 13-letnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń miękkich. Właściciel BE PROACTIVE. Coach ( w trakcie akredytacji ICF), Konsultant w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Socjolog z dyplomem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Specjalista oraz doradca w dziedzinie rekrutacji oraz selekcji kadr. Pracował na stanowisku Doradcy Zawodowego w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach. Ma kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Trenera Wewnętrznego w dużych organizacjach o charakterze korporacyjnym jak Liberty Poland, OBI Centrala Systemowa, Neonet. W swojej karierze pracy trenerskiej przeszkolił ponad 4000 osób, w tym właścicieli firm, kadrę menedżerską, pracowników administracji państwowej. Ekspert w dziedzinie komunikacji interpersonalnej, wywieraniu wpływu społecznego i perswazji. Współtwórca wielu programów i strategii rozwoju kompetencji pracowniczych instytucji prywatnych i publicznych. Współpracował z uznanymi w kraju firmami szkoleniowymi, (m.in. Nowe Motywacje), gdzie uzyskiwał wysokie pozycje w rankingach najlepszych trenerów. W pracy szkoleniowej stawia na otwartość i szczerość, co gwarantuje pracę na konkretnych problemach i potrzebach rozwojowych uczestników szkoleń. 

 

 

Trener od 2007. Absolwent Wydziału Humanistycznego UMK w Toruniu Studiów Podyplomowych z Organizacji i Zarządzania oraz Executive MBA, Wielkopolska Szkoła Biznesu przy Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i The Nottingham Trent University. Jest członkiem Stowarzyszenia Absolwentów MBA WSB przy AE Poznań. Ukończył studia podyplomowe rozwijające umiejętności trenerskie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. Ma bogate, kilkunastoletnie doświadczenie praktyczne w zarządzaniu, pracował jako szef działów sprzedaży (Oddziału) w różnorodnych branżach, m. in.: koncerny międzynarodowe: Tchibo Warszawa Sp. z o.o.: 6 lat; Grupa Schieder (BFM S.A.): 1 rok; Lekkerland Polska S.A.: 2 lata oraz polska firma Darwal Distribution International Sp. z o. o.: ok. 2,5 roku. We wszystkich tych organizacjach budował zespoły, odpowiadał za przekształcenie własnościowe polskiej firmy z osoby fizycznej w osobę prawną, odpowiadał za budżety sprzedaży i marketingu, był też coachem wewnętrznym i mentorem.

 

 

Psycholog zarządzania, doradca biznesowy, trener i mentor. Specjalista w zakresie psychologii osiągania celów, psychologii sukcesu, skutecznego komunikowania się oraz  perswazji i wywierania wpływu. Bloger i copywriter. Autor czterech ebooków, pt.: „Jak nadawać na tych samych falach”, „eMail Manipulator czyli sztuka perswazji i wywierania wpływu poprzez pocztę email”, „Algorytm Dobrobytu” oraz „Praktyczny poradnik zarabiania pieniędzy i spełniania marzeń". Twórca wielu autorskich programów szkoleniowych, m.in. „W 100 dni do celu” / http://w100dni.turio.pl/ /, „eMind Training” / http://mrmagic.turio.pl/ /, czy „NLP Business Sales System”. Menedżer i szkoleniowiec z wieloletnim, praktycznym doświadczeniem. Konsultant w zakresie zarządzania systemami franczyzowymi i agencyjnymi.

 

 

Trener, psycholog, psychoterapeuta, mediator,  trener z 20-letnim doświadczeniem zawodowym  w obszarze szkoleń miękkich. Absolwentka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, Podyplomowych Studiów Zarządzania Ludźmi w Firmie Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w  Warszawie, Szkoły Trenerów Biznesu "Moderator" we Wrocławiu oraz Studium Mediacji Wykładowca psychologii w Wyższej Szkole Medycznej. Specjalista w dziedzinie szkoleń miękkich oraz sprzedaży, popartych wieloletnią praktyką pracy w sektorze handlowym. Autorka wielu programów szkoleniowych z zakresu sprzedaży, komunikacji, asertywności i rozwoju osobistego. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej i rodzinnej. Prowadzi ustawienia rodzinne i organizacyjne podczas konsultacji i terapii indywidualnej. "W swojej pracy stawiam na rozwój drugiej osoby, na  wydobycie jej zasobów i potencjału, spokoju oraz wiary w siebie i własną moc. Najważniejsze dla mnie jest móc czerpać z pełni życia, zarówno osobistego, jak i zawodowego."