W serwisie beproactive.com.pl korzystamy z plików cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. W każdej chwili można zrezygnować z ich obsługi, zmieniając ustawienia przeglądarki.Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień„ przeglą…darki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

REKRUTACJE PRACOWNIKÓW

 

REKRUTACJE PRACOWNIKÓW

BE PROACTIVE realizuje z powodzeniem usługi rekrutacyjne dla firm. Do tej pory były to najczęściej rekrutacje na stanowiska związane ze sprzedażą. Sukcesy w tym zakresie są gwarancją jakości usług BE PROACTIVE. Lata doświadczeń pozwoliły na wypracowanie niezawodnego algorytmu działania w ramach usługi rekrutacyjnej.

 

 

 

ALGORYTM REKRUTACJI

   

PROFIL STANOWISKA

Określenie oczekiwań pracodawcy/szefa, wobec kandydata. Doprecyzowanie Opisu Stanowiska Pracy oraz Profilu Osobowościowego osoby zatrudnionej na danym stanowisku.

 

 

KONSTRUOWANIE OGŁOSZENIA

Zredagowanie treści ogłoszenia prasowego/internetowego. Konstrukcja treści jednoznacznie wskazująca do kogo jest adresowane ogłoszenie rekrutacyjne, oraz co będzie należało do obowiązków osoby zatrudnionej.

   

 

    

ANALIZA I SELEKCJA APLIKACJI

Dokonanie analizy nadesłanych aplikacji pod kątem wymagań stawianych kandydatowi. Wybór aplikacji spełniających kryteria kwalifikujące do wstępnej rozmowy z kandydatem przez telefon.

 

 

WSTĘPNE ROZMOWY TELEFONICZNE

Rozmowa która ma wyłonić ostateczną grupę kandydatów zaproszonych na Interview. Odpowiedzi na kilka ważnych pytań decydują o uczestnictwie kandydata w procesie rekrutacji.

   

 

   

INTERWIEV

Wywiad z kandydatem w oparciu o zestandaryzowane pytania dotyczące motywacji, doświadczenia zawodowego i profilu osobowościowego. Zastosowanie Metody Zdarzeń Krytycznych pozwalającej na zbadanie typowych reakcji kandydata w sytuacji pracy.

 

 

SPRAWDZENIE REFERENCJI

Warunkiem przejścia kandydata do etapu AC jest posiadanie odpowiedniej opinii o jakości swojej pracy i stosunku do obowiązków w poprzednim miejscu pracy. Referencji udziela były przełożony w oparciu o zestandaryzowane pytania z zastrzeżeniem użycia tej opinii w procesie rekrutacji.

    

 

   

ASSESSMENT CENTRE

Od 3 do 5 kandydatów wyłonionych podczas Interview poddawanych jest ocenie zachowań w symulowanych sytuacjach, typowych dla danego stanowiska pracy. W efekcie czterogodzinnej sesji asesorzy (sędziowie) wystawiają oceny na wcześniej skonstruowanych skalach.

 

 

OCENA OPISOWA

Zawiera wszelkie informacje, oceny i opisy na temat każdego uczestnika AC zebrane od przeprowadzającego Interview oraz asesorów. Ocena opisowa ma pomóc w dokonaniu ostatecznej decyzji Klientowi, choć nie jest sugestią, ani wskazaniem na konkretną osobę.